O naší knihovně

V roce 2007 obdržela knihovna v rámci projektu VISK3 grant z Ministerstva kultury ČR. Tato dotace byla použita k zakoupení automatického výpůjčního systému KP WIN SQL. Předtím knihovna prostřednictvím dotace z fondů EU obdržela počítač s přístupem na internet a tiskárnu.

V dubnu 2008 byl spuštěn automatizovaný výpůjční systém.

Zřizovatelem Obecní knihovny v Hrobicích je Obec Hrobice.

Na základě Smlouvy o poskytování regionálních knihovnických služeb v rámci regionálních funkcí uzavřené mezi Krajskou knihovnou Františka Bartoše ve Zlíně a Městem Slušovice poskytuje Obecní knihovně v Hrobicích regionální služby Městská knihovna ve Slušovicích. Tyto služby jsou financovány z rozpočtu Zlínského kraje.

Výměnné soubory jsou zapůjčeny od Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně a jsou poskytovány z prostředků Zlínského kraje.